paintball

Paintball to idealna forma zabawy praktycznie dla wszystkich osób bez względu na wiek pragnących niekonwencjonalnej formy rozrywki po długich godzinach spędzonych w pracy czy szkole. Paintball łączy w sobie cechy walki, przygody i działania. Polega najczęciej na rywalizacji dwóch drużyn. W trakcie gry zawodnicy próbują wyeliminować gracza drużyny przeciwnej, za pomocą markerów (karabinków), których amunicję stanowią żelatynowe kulki wypełnione kolorowym barwnikiem spożywczym. Zapraszamy do wspólnej emocjonującej zabawy 🙂

Bawimy się również w zimie !!!

Paintball przy zachowaniu zdrowego rozsądku oraz przestrzeganiu przepisów BHP dotyczących zabaw paintballowych jest zabawą bezpieczną. Przed rozpoczęciem zabawy prowadzimy szkolenie dotyczące bezpieczeństwa, użytkowania sprzętu oraz zachowania się w terenie podczas zabaw paintball’owych.

Przed rozpoczęciem gry wszyscy uczestnicy podpisują się pod regulaminem uczestnictwa.

  •  druk pozwolenia dla osób niepełnoletnich/podpisują rodzice bądź opiekunowie prawni – paintball_druk_pozwolenie
  • Dojeżdżamy do klienta !

Organizujemy rozgrywki na całym terenie województwa podkarpackiego. Cena dojazdu pozostaje do uzgodnienia.

  

Lokalizacja poligonów paintball’owych – Rzeszów Paintball

Nasz podstawowy poligon paintball’owy o powierzchni 2 hektarów zlokalizowany jest w miejscowości Zabratówka GPS 49.961366, 22.195996 (gmina Chmielnik) w odległości około 20 km od Rzeszowa (województwo podkarpackie). Poligon posiada kilkanaście sztucznych osłon w formie: nasypów, ścian z desek, opon samochodowych, dwóch budynków oraz drzew.

Drugi poligon paintball’owy położony jest w pobliżu drogi nr 884 na odcinku pomiędzy Domaradzem, a Przemyślem, niedaleko miejscowości Łubno koło Dynowa GPS 49.820932, 22.148145 (województwo podkarpackie). Jego obszar to ponad 22 hektarów bardzo zróżnicowanego pod kontem rzeźby terenu, poczynając od bukowych jarów przez bagniste łąki na sosnowym lesie kończąc.

Jesteśmy również w stanie, na życzenie klienta, dostosować się z wyborem innego miejsca pod imprezę paintball’ową (opuszczone fabryki, stare cegielnie, lasy, itd.). Imprezy prowadzone są według naszych scenariuszy bądź scenariuszy zapropowanych przez Klienta.

Kilka głównych zasad BHP:

1. Nie mundur czy broń tylko maska, którą masz na twarzy jest najważniejszą rzeczą podczas gry. Nigdy  nie zdejmuj maski w czasie gry oraz na terenie, w którym rozgrywana jest gra.

2. Przed grą i po grze zabezpieczaj swoją broń poprzez blokadę spustu, odkładaj w bezpiecznym miejscu. Nigdy nie ufaj sobie i zabezpieczeniom. Podobno każda broń raz w roku strzela sama !!!

3. Gdy nie grasz lufę markera miej zawsze skierowaną w dół.

4. Strzelanie z bliskiej odległości 1-2 metra jest zabronione, bezpieczna odległość strzału to minimum 5 metrów.

5. Nie wolno celować, ani strzelać z markera do zwierząt, osób postronnych  oraz graczy, którzy znajdują się poza polem gry.

 


Cennik gier paintball’owych i zabaw z adrenaliną

Cennik gier paintball’owych i zabaw z adrenaliną – Rzeszów Paintball

Cennik gier paintball’owych i zabaw z adrenaliną – Rzeszów Paintball

Pakiet 1:

Paintball pakiet startowy – grupa minimum 10 osób – 60 pln. – czas trwania zabawy 3 godziny

Pakiet 1.1:

Paintball pakiet startowy – grupa  9 osób – 66 pln. – czas trwania zabawy 3 godziny

Pakiet 1.2:

Paintball pakiet startowy – grupa 8 osób – 75 pln. – czas trwania zabawy 3 godziny

Pakiet 1.3:

Paintball pakiet startowy – grupa  7 osób – 85 pln. – czas trwania zabawy 3 godziny

Pakiet 1.4:

Paintball pakiet startowy – grupa  6 osób – 100 pln. – czas trwania zabawy 3 godziny

Pakiet 2:

Paintball pakiet startowy – grupa 10 osób (mniejsza do ustalenia) + konkurs strzelecki z nagrodami (do wyboru 3 elementy: wiatrówki, ASG, noże rzutki, gwiazdki rzutki, proca, łuk, rzut granatem ćwiczebnym, siekiery, inne,)  – czas trwania zabawy 4,5 godziny

Pakiet 3:

Paintball pakiet startowy – grupa 10 osób (mniejsza do ustalenia) + szkolenie z wybranych zagadnień pierwszej pomocy lub zioła i odrzywianie w survivalu (prelekcja i praktyka) szkolenia prowadzone w świetny kontaktowy sposób przez profesjonalistów – polecamy !!!  – czas trwania zabawy/szkolenia 4,5 godziny

Pakiet 4:

Paintball pakiet startowy  grupa 10 osób (mniejsza do ustalenia) + zabawy alpinistyczno – linowe na mostach połączone ze szkoleniem alpinistycznym  – czas trwania zabawy 5,5 godziny

Pakiet 4.1:

Paintball pakiet startowy  grupa 10 osób (mniejsza do ustalenia) + ścianka wspinaczkowa połączone ze szkoleniem alpinistycznym – czas trwania zabawy 5,5 godziny

Pakiet 5:

Paintball pakiet startowy grupa 10 osób (mniejsza do ustalenia) + zabawy alpinistyczno – linowe na mostach+ konkurs strzelecki (do wyboru: wiatrówki, ASG, noże rzutki, gwiazdki rzutki, proca, łuk, rzut granatem ćwiczebnym, siekiery, rzut włucznią, inne,)  – czas trwania zabawy około 6/7 godzin

W skład pakietu startowego paintball’a wchodzą:

– marker + 200 kulek
– butla z gazem – doładowania gazu gratis
– odzież ochronna „moro” lub kombinezony
– maska ochronna
– każde dodatkowe 100 kulek 15 pln,

– i oczywiście…gwarantowane emocje:)

Organizator grupy ponad 15 osobowej otrzymuje sprzęt i 200 kulek gratis.

Przygotowanie ognisko/ruszt/kociołek węgierski lub grill, drewno, miejsca siedzące (w trakcie zabaw)- cena do uzgodnienia.

 Regulamin

Regulamin gier paintball’owych – Rzeszów Paintball

1. W grze biorą udział osoby pełnoletnie oraz za pisemną zgodą rodziców / opiekunów prawnych osoby poniżej 18 roku życia, oraz nie będące pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

Przed rozpoczęciem gry wszyscy uczestnicy podpisują się pod regulaminem uczestnictwa.

2. Do gry może służyć tylko atestowany sprzęt do paintball’owy. Używanie sprzętu innego niż dostarczony przez organizatora jest kategorycznie zabronione.

3. Strzelanie do osób, zwierząt i przedmiotów nie będących celem gry jest zabronione.

4. Minimalna odległość, z której wolno oddać strzał do gracza wynosi 5 metrów.
* zmiany w tym punkcie mogą wprowadzić gracze na własną odpowiedzialność i tylko za zgodą wszystkich uczestników gry.

5. Walka wręcz jest zabroniona.

6. Gracz zostaje wyeliminowany z gry na podstawie:
* trafienia środkiem przeznaczonym do paintball’a, pozostawiającym ślad farby;
* własnej deklaracji o wyłączeniu z gry, która raz podjęta nie może być cofnięta;

7. Gracz wyeliminowany z gry nie zdejmując maski podnosi wolną rękę wyprostowaną do góry, drugą rękę trzymającą marker, opuszcza lufę karabinka ku ziemi i w ten sposób, sprawnie i możliwie najkrótszą drogą opuszcza pole gry. Zabrania mu się odzywać w tym czasie do członków swojej drużyny i dawać im znaki. Trafienie w broń czy obuwie powoduje wyeliminowanie z gry.

8. Na polu gry mogą przebywać tylko osoby biorące udział w grze, sędziowie i osoby wyeliminowane z gry opuszczające jej pole.

9. Granice pola gry wyznacza sędzia. W przypadku niemożliwości ich wyznaczenia wskazany zostanie punkt neutralny, w którym przebywają osoby wyłączone z gry i postronne.

10. Osoby nie biorące udziału w grze, swoim zachowaniem nie powinny wpływać na jej przebieg.

11. Każdy z uczestników przed rozpoczęciem gry zostanie dodatkowo przeszkolony w zakresie bezpieczeństwa (w szczególności ochrony oczu) oraz zapozna się z funkcjonowaniem sprzętu i podpisze oświadczenie o odpowiedzialności.

12. W razie niedotrzymania umowy/odwołania imprezy przez zamawiającego (za wyjątkien załamania pogody-deszcz, śnieg) zobowiązuje się on  do pokrycia wszelkich kosztów poniesionych przez organizatora dotyczących przygotowania w/w imprezy.

Masz pytania? Napisz do nas: at@adrenalina-team.pl