Ucieczka z miasta – szkolenie survivalowe

Wyobraź sobie, że doszło do kataklizmu, wojny, zarazy czy załamania dotychczasowej stabilnej sytuacji politycznej ………….że już nic nie jest takie jak kiedyś, miejsca, ludzie, otaczająca Cię rzeczywistość, smak potraw czy dotyk bliskiej osoby. Wyobraź sobie, że wszystko to, co ułatwiało Ci dotychczasową egzystencję zniknęło gdzieś i nie masz już prawie nic. Nic oprócz kilku przyjaciół z którymi musisz….. uciekać. Jest nieznane, brak wszystkiego, jest… dziwnie, a Ty musisz sobie z tym jakoś poradzić jeśli chcesz …..przeżyć.

Nasz kurs to połączenie typowych elementów kursów survivalowych, ale zamknięte w pewnym scenariuszu, o którym dowiesz się wraz z rozpoczęciem kursu (gry)…. Będzie inaczej niż na innych kursachsurvivalowych. Przez dwa dni naszego kursu (gry) zadbamy o to abyś maksymalnie poszerzył swoją wiedzę dotyczcą survivalu, sprzętu survivalowego, topografii, medycyny i przede wszystkim dobrze się bawił. Zapoznamy Cię z EDC, BOB, GHB. Omówimy tematy: dom moja twierdza, ucieczka, zasobniki przeżycia i bezpieczne lokalizacje. A wszystko to w ciekawym terenie okolic Rzeszowa. 

Teren działań:
Start: 1…………….. – Rzeszów – wyjazd samochodami
Punkt docelowy: tajne do zakończenia kursu
Punkty pośrednie: tajne do rozpoczęcia kursu
Dystans około: tajne do rozpoczęcia kursu
Trzy trasy alternatywne: tajne do rozpoczęcia kursu
Zakończenie: ………………………..

Zgłoszenia drogą mailową na adres: at@adrenalina-team.pl
Wszelkie niezbędne informacje oraz zestawienie sprzętu zostaną przesłane po dokonaniu zgłoszenia.
W zgłoszeniu prosimy podać: Imię nazwisko, pesel, adres zamieszkania, telefon, mail (do celów ubezpieczenia). Nieletni powinni posiadać pozwolenie podpisane przez obojga rodziców bądź opiekunów prawnych.

Po ukończeniu kursu wszyscy otrzymają certyfikaty udziału w szkoleniu.